Profil |  Služby |  Referencie |  Katalóg |  Kontakt

LOP
reklama

Kreativita
Precíznosť
Kvalita
Flexibilita
Spokojnosť

WebDesign (tvorba internetových stránok):

Naša firma sa nevyhýba ani týmto najmodernejším a dynamicky sa rozvíjajúcim trendom modernej doby. Firemná internetová prezentácia sa dnes stala nevyhnutnosťou. My si to uvedomujeme a aj v tomto smere Vám vieme pomôcť a poradiť. Po konzulácii s Vami a zistení Vašich predstáv vyhotovíme návrh designu. Po jeho schválení pristúpime k samotnému preprogramovaniu návrhu do finálnej podoby. Našu prácu možete kedykoľvek kontrolovať a ihneď pripomienkovať, pretože samotný vývoj prebieha On-line priamo na internete na dohodnutej dočasnej adrese.
Máme bohatú skúsenosť s tvorbou tzv. www stránok od najjednoduchších statických stránok po dynamická komplexné portály ako virtuálne obchody s možnosťou on-line platby a pod.
K www stránke neoddeliteľne patrí adresa v tvare www.VasaFirma.sk Pokiaľ nie ste majiteľom vlastnej domény, pripravíme všetky podklady potrebné pre registráciu a Vami požadovanú doménu zaregistrujeme a sprevádzkujeme. Zabezpečíme Vám aj Webhosting Vašej novej prezentácie a samozrejme aj firemné a súkromné e-mail adresy v tvare nazov@VasaFirma.sk

Digitálna interiérová a exteriérová veľkoplošná tlač:

Vytlačenie akéhokoľvek rozmeru vo vysokej plnofarebnej kvalitena rôzne druhy materiálov ( papier, baner, mash a pod.). Samozrejmosťou je vyhotovenie grafického návrhu v digitálnej podobe, ktorý po Vašom schválení vytlačíme a umiestnime na dohodnuté miesto, či už je to zadné okno autobusu, reklamná tabuľa, billboard, resp. stena výškovej budovy a pod.


NESKRÝVAJTE SA - dajte o sebe vedieť !!!
LOP, s.r.o. | Created by © 2004 Tourist Site Slovakia - IDS | info@lop.sk | Všetky práva vyhradené.